Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Koenzym Q10 (CoQ10) w chorobach układu sercowo-naczyniowego

W pracy przedstawiono biologiczne właściwości koenzymu Q10 oraz dokonano przeglądu badań klinicznych oceniających jego skuteczność w schorzeniach układu sercowo-naczyniowego.
Powszechne występowanie chorób układu krążenia stwarza potrzebę wdrażania innowacyjnych metod leczenia oraz wielokierunkowych działań prewencyjnych. Szerokie spektrum działania oraz znaczący udział w fizjologii człowieka powoduje, że CoQ10 jest obiecującym elementem wspomagającym leczenie i profilaktykę schorzeń układu sercowo- naczyniowego i może stanowić uzupełnienie obecnych schematów terapeutycznych. CoQ10 koryguje zaburzenia czynności układu krążenia poprzez działanie na kilku płaszczyznach: zmniejszając stres oksydacyjny, hamując utlenianie lipoprotein i formowanie się blaszki miażdżycowej, wpływając na śródbłonek naczyń i aktywność dysmutazy ponadtlenkowej.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×